Hakkımızda   1960 Bozdoğan / AYDIN doğumluyum.

   İlk, Orta, Lise eğitimimi şirin ilçemiz Bozdoğan'da tamamladım. Yüksek okula gidemediğim için coçukluğumdan beri gece gündüz, Pazar tatil demeden bilfiil çalıştığım baba mesleğine devam ettim.
   Baba mesleğim Tornacılık, makine, traktör römorkları, salyangoz saç su türbinleri imalatı, makine, ziraat aletleri v.s.tamir bakım işleri. Sanayide 200 m2 iş yerinde bu imalatları yürütmeye çalışırken yinede piyasadaki yenilikleri takip edip yenilikler peşindeydim. 1981 yılında askere gittim orada da saç metal üzerine askeri birliklerin atölyelerinde çalıştım. 1983 askerlik dönüşümde artık bir fiil işin başına geçip piyasada kendimi ispat etmeyi yine çeşitli imalatlar yaparak piyasadaki yerimi almaya çalışırken bir dostum evine güneş enerjisi yaptırdı. Bu işi bizim yapabileceğimizi, bu imalat için yeterli alet ve ekipmanımızın olduğu gibi bize tavsiyelerde bulundu. 
   Bunun üzerine çeşitli illerde yapılan fuarlarda, bu işin yapıldığı firmalarda yaptığım incelemeler sonu cunda bu üretime yapabileceğime inandım.1986 yılında dostum Nazillide güneş enerjisi yapan Sanat Metal güneş enerji sahibi Mehmet Kızılaslan'ın da yardımlarıyla ilk güneş enerjisini yapıp evimize taktım. 2000 li yıllara kadar piyasa işleri ve özel makine imalatlarının yanında güneş enerjisi imalatları yaparken; 2000 li yıllardan sonra yoğun talep üzerine sadece güneş enerjisi üzerinde yoğunlaşıp seri üretime başladım. Yardımlarından dolayı dostum Mehmet Kızıl aslan'a ve tavsiyelerinden dolayı değerli büyüğüm Mehmet Aksu'ya, bu işin yapılmasında imalatında emeği gecen, bize tercih edip ürünlerimize kullanan saygıdeğer müşterilerimize herkese teşekkürlerimi sunarım.
   Şu an 5000m2 arazi üzerinde 1500m2 kapalı alanda imalatımızı devam ettirmekteyim. İmalat için çeşitli otomatik makine ekipmanlar sayesinde ürünlerimiz standart olarak üretim yapılıp imalatlarımda kaliteyi hep ön planda tuttum. 2000 yılından beri malzememim çoğunluğunu Ereğli Demir Çelik fabrikasından temin ettiğim Testli yüksek kaliteli malzemelerden üretim yapmakta olup kaliteden kesinlikle taviz vermedim.
   Yaptığımız imalat ve montajlarda kaliteyi, yedek parça garantisini, montaj sonrası servislerimizin zamanında verilmesini özen gösterir, müşterilerimizi zor durumda bırakmayız. Bu yüzden güvenilir kişi ve firmaları malımızı verir montajlarımızı yaptırırız. Bize tercih ettiğiniz için malımızdan hayır görmeniz dileğiyle saygılarımı sunarım. 
                                                                                                   SUAT IŞILAK